881 Barnstolar 1 par

2213a_8dbb889652b778d_med.jpeg
  • 2213a_8dbb889652b778d_sm.jpeg
  • 2213b_8dbb88965db2ae4_sm.jpeg
  • 2213c_8dbb88966933dfb_sm.jpeg
  • 2213d_8dbb889676d84d0_sm.jpeg
  • 2213e_8dbb88968336d77_sm.jpeg

Stomme metall. Ribbad rygg & sits. Bruksslitage & repor. Sitthöjd 34 cm, rygghöjd 66 cm.

    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK