Månadsauktion 2024-11-24
Visning Torsdag 21 November. 10:00-18:00.
Visning Lördag 23 November. 10:00-14:00.
Visning Söndag 24 November. 10:00-12:00.
- Leksaker & Kuriosa Clear filters
Samlarbil Routemaster buss Matchbox, märkt BP + telefonkiosk
Current bid100 SEK
122
Ångmaskin Wilesco D10, W. Germany
Current bid350 SEK
Diverse kuriosa
Current bid100 SEK
Micki leksaksgarage
Starting bid100 SEK
Segelbåt trä
Current bid100 SEK
Leksak Brio, bensinstation/garage, trä
Current bid125 SEK
Tågdelar Lima
Starting bid100 SEK
Leksaksgarage, 4 stycken
Starting bid100 SEK
Parti nyckelringar
Current bid175 SEK
Parti kuriosa
Current bid175 SEK
Diverse samlarbilar
Starting bid100 SEK
Leksak Brio + plåtleksaker, 2 stycken
Starting bid100 SEK
549
Leksak, Sparky the seal
Current bid100 SEK
632
Diverse leksaker, Brio med mera
Current bid100 SEK
655
Ångmaskin, stående, tidigt 1900-tal
Current bid100 SEK
656
Samlarbil plåt Pontiac, 1940-1950 tal
Starting bid100 SEK
657
Samlarbil plåt, troligtvis Japan, 1900-talets mitt
Current bid100 SEK
668
Märklin tågdelar, 4 delar
Current bid100 SEK
670
Bordsur, E. Karlsson Hallstavik + ringklocka i gjutjärnsstativ
Current bid350 SEK
676
Diverse kuriosa
Current bid100 SEK
677
Diverse kuriosa
Current bid350 SEK
701
Samlarflygplan "B 17 flying fortress" 2 stycken
Starting bid100 SEK
704
Leksaksbilar Brio, 2 stycken
Current bid250 SEK
706
Samlarbil Chrysler PT Cruiser, 1:18
Starting bid100 SEK
709
Figurin travhäst "Arabian" made in Western Germany
Current bid550 SEK
711
Samlarbil plåt, Röd cabriolet
Current bid100 SEK
713
Redbox roulette-spel
Starting bid100 SEK
716
Modellflygplan Scandinavia Tours
Starting bid100 SEK
717
Hacke Hackspett figuriner, 2 stycken
Starting bid100 SEK