579 Vitrinskåp 1900-tal

13531a_8dd03cfdd05da09_med.jpeg
  • 13531a_8dd03cfdd05da09_sm.jpeg
  • 13531b_8dd03cfde8b8990_sm.jpeg
  • 13531c_8dd03cfe022486f_sm.jpeg
  • 13531d_8dd03cfe2121474_sm.jpeg
  • 13531e_8dd03cfe3675882_sm.jpeg
  • 13531f_8dd03cfe50835ba_sm.jpeg
  • 13531g_8dd03cfe6bd4ece_sm.jpeg
  • 13531h_8dd03cfe806e092_sm.jpeg
  • 13531i_8dd03cfe91858f2_sm.jpeg
  • 13531j_8dd03cfea4487a6_sm.jpeg

Glasade dörrar, bakomliggande hyllplan i glas. Nedtill 2st lådor. Med belysning.

  • Condition:Bruksslitage. Belysning ej funktionstestad.
  • Dimensions:H 190 cm, B 88 cm, D 40 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK