35 Vitrinskåp 1900-tal

12987a_8dcfce27a27a6c0_med.jpeg
  • 12987a_8dcfce27a27a6c0_sm.jpeg
  • 12987b_8dcfce27b3d3691_sm.jpeg
  • 12987c_8dcfce27c5d991e_sm.jpeg
  • 12987d_8dcfce27da34a2b_sm.jpeg
  • 12987e_8dcfce27ef915f3_sm.jpeg
  • 12987f_8dcfce2807a8fe4_sm.jpeg
  • 12987g_8dcfce28229f499_sm.jpeg
  • 12987h_8dcfce2839e2f3c_sm.jpeg
  • 12987i_8dcfce284e1a759_sm.jpeg
  • 12987j_8dcfce286493fa9_sm.jpeg
  • 12987k_8dcfce2879e082b_sm.jpeg

Delbart.

Överdel glasade dörrar, bakomliggande hyllplan. Nedtill 2st lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Senare bemålad. Nyckel finns.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 175 cm, B 95 cm, D 46 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK