429 Spegellampett 1900-tal

13381a_8dd02fde11053c3_med.jpeg
  • 13381a_8dd02fde11053c3_sm.jpeg
  • 13381b_8dd02fde2753fd1_sm.jpeg
  • 13381c_8dd02fde3f69deb_sm.jpeg
  • 13381d_8dd02fde5701d46_sm.jpeg
  • 13381e_8dd02fde6e1c734_sm.jpeg
  • 13381f_8dd02fde83b1f75_sm.jpeg
  • 13381g_8dd02fde9b6ccd6_sm.jpeg

  • Condition:Bruksslitage. Stearinrester.
  • Dimensions:H 48 cm, B 23 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK