51 Klaffbord 1900-tal

13003a_8dcfce7e398f25e_med.jpeg
  • 13003a_8dcfce7e398f25e_sm.jpeg
  • 13003b_8dcfce7e4dbfad9_sm.jpeg
  • 13003c_8dcfce7e64e7d1b_sm.jpeg
  • 13003d_8dcfce7e797849b_sm.jpeg
  • 13003e_8dcfce7e8bce7ba_sm.jpeg
  • 13003f_8dcfce7e9cd362e_sm.jpeg
  • 13003g_8dcfce7eacbb504_sm.jpeg
  • 13003h_8dcfce7ec052502_sm.jpeg

2st klaffar. Låda i sarg. Kryssben.

  • Condition:Bruksslitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:H 76 cm, L 113 cm, total B 150 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK