Include closed lots
5d 2h
Ljuskrona Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
5d 2h
Bordsoljelampa porslin/mässing, 1900-talets första hälft
Current bid250 SEK
5d 2h
Bordslampa Strindbergs-stil, 1900-tal
Current bid100 SEK
5d 2h
Current bid225 SEK
5d 2h
Current bid125 SEK
5d 2h
Current bid200 SEK
5d 2h
Taklampa mässing, 1960-1970 tal
Current bid100 SEK
5d 2h
Taklampa mässing, 1930-1940 tal
Current bid100 SEK
5d 2h
Current bid500 SEK
5d 2h
Ljuskrona Sengustaviansk stil, 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Bordsoljelampa sekelskiftet
Bordsoljelampa sekelskiftet
Current bid175 SEK
5d 2h
Adventsljusstake
Adventsljusstake
Current bid100 SEK
5d 2h
Bordslampa-fönsterlampa IKEA
Bordslampa-fönsterlampa IKEA
Starting bid100 SEK
5d 2h
Ljusstakar mässing, 5 stycken, 1900-tal
81
Current bid100 SEK
5d 3h
Golvljusstake smidesarbete
Golvljusstake smidesarbete
Starting bid100 SEK
5d 3h
Ljusstakar mässing/blybergsporfyr, 1 par, 1900-tal
Current bid500 SEK
5d 3h
Lampskärm
Lampskärm
Starting bid100 SEK
5d 4h
Golvlampa 1920-1930 tal
Golvlampa 1920-1930 tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Golvlampa 1920-1930 tal
Golvlampa 1920-1930 tal
Current bid100 SEK
5d 4h
Bordslampa-fönsterlampa
Bordslampa-fönsterlampa
Starting bid100 SEK
5d 4h
Jordglob Scan-Globe
Jordglob Scan-Globe
Current bid100 SEK
5d 4h
Lampdelar, 4 stycken
Lampdelar, 4 stycken
Starting bid100 SEK
5d 4h
Hovmantorp ljusstakar malm, 1 par
Current bid100 SEK
5d 4h
Elidus vägglampor mässing, 1 par, 1970-1980 tal
Starting bid100 SEK
5d 4h
Takkrona metall, modern
Takkrona metall, modern
Current bid100 SEK
5d 4h
Ljusstakar malm, 1 par
Ljusstakar malm, 1 par
Current bid100 SEK
5d 5h
Bordslampa-fönsterlampa mässing, GMA
Starting bid100 SEK
5d 5h
HomeWork Halogenstrålkastare, 150W
Starting bid100 SEK
5d 5h
Rörstrand "Daladansen" kandelaber
409
Current bid100 SEK
5d 5h
Svaneholm ljusstakar, 1 par
413
Svaneholm ljusstakar, 1 par
Starting bid100 SEK
5d 6h
Golvlampa 1970-1980 tal
Golvlampa 1970-1980 tal
Current bid100 SEK
5d 6h
Philips värmelampa, 1950-tal
Philips värmelampa, 1950-tal
Starting bid100 SEK
5d 6h
Loklykta-stinslykta 1900-talets första hälft
Current bid100 SEK
5d 6h
Golvlampa STA, 1960-tal
Golvlampa STA, 1960-tal
Current bid100 SEK
5d 6h
Jordglob Scan-Globe
Jordglob Scan-Globe
Starting bid100 SEK
5d 6h
Ljushållare "Hälsingebockar" järn, 1 par
541
Starting bid100 SEK
5d 6h
Kandelaber mässing, 1900-tal
542
Kandelaber mässing, 1900-tal
Starting bid100 SEK