- CollectiblesClear filters
Skultuna skyddsängel, mässing
Final bid225 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Final bid200 SEK
Plåtburkar, 3 stycken
Final bid125 SEK
Näverburk Erik Ohlson, Norrala Hälsingland
Final bid500 SEK
Dalahästar, 9 stycken
Final bid300 SEK
Tågbiljetter, 6 stycken
Final bid100 SEK
Postfriska frimärken
Final bid250 SEK
Parti tomtar, 10 stycken
Final bid100 SEK
Parti samlarbilder ishockey
Final bid550 SEK
Figuriner, 3 stycken
Final bid200 SEK
Samlarbil Citroën 15 cv TA 1938, 1:24
Samlarbil New Mini Cooper, Kinsmart
Final bid100 SEK
Promedoca machete
Final bid250 SEK
Dalahästar, 5 stycken
Final bid225 SEK
Parti tomtar trä, 15 stycken
Final bid1,800 SEK
Jakttrofé Sidensvans
Final bid100 SEK
422
Arabia muminmuggar, 5 stycken
Final bid650 SEK
424
Samlarlok, 4 stycken
Final bid125 SEK
421
Arabia muminmuggar, 4 stycken
Final bid600 SEK
436
Docka papp, 1900-talets första hälft
439
Dalahästar, 5 stycken
Final bid100 SEK
417
Lekhäst 1800-1900 tal
Final bid1,000 SEK
Kniv signerad KR
Final bid300 SEK
533
Plåtburk Stockholms Bageri Aktiebolag, sekelskiftet
Final bid450 SEK
537
Samlarmynt, 7 stycken
Final bid750 SEK
696
Rakknivar, 6 stycken, 1800-1900 tal
Final bid150 SEK