Lavoar/pottskåp 1800-1900 tal
Lavoar/pottskåp 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Solstolar 2 stycken, 1960-1970 tal
Final bid350 SEK
Pall/bänk furu
Pall/bänk furu
Final bid200 SEK
Piedestal 1930-1940 tal
Piedestal 1930-1940 tal
Final bid100 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Sidobord 1970-1980 tal
Pallar furu, 1 par
Pallar furu, 1 par
Final bid100 SEK
Blombänk rotting, 1940-1950 tal
Final bid400 SEK
Final bid150 SEK
Fåtölj Finsk design, märkt EFG
Final bid150 SEK
Gillis Lundgren fåtöljer "Kontiki" IKEA 1 par, 1970-tal
579
Final bid4,400 SEK
Bord teak, Dansk design
583
Bord teak, Dansk design
Final bid100 SEK
Piedestal 1900-tal
584
Piedestal 1900-tal
Final bid100 SEK
Tamburmajor rörmekano, Fagerhult
585
Final bid150 SEK
Bord Alfta Hälsingland, Gustaviansk, 1800-tal
Final bid1,600 SEK
Bord 1900-tal
582
Bord 1900-tal
Final bid200 SEK
Skrivbord med hurtsar
591
Skrivbord med hurtsar
Final bid300 SEK
Hörnskåp 1900-tal
595
Hörnskåp 1900-tal
Final bid100 SEK
Möbelgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal
Bokskåp sekelskiftet
Bokskåp sekelskiftet
Final bid2,000 SEK
Byrå, A-B Möbelproduktion Gävle, 1940-1950 tal
Final bid400 SEK
Piedestal 1900-tal
603
Piedestal 1900-tal
Final bid500 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
597
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid850 SEK
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Skänk sekelskiftet
601
Skänk sekelskiftet
Final bid600 SEK
Sideboard teak, 1960-tal
Sideboard teak, 1960-tal
Final bid3,200 SEK
Stringhylla teakfaner, 1950-1960 tal
653
Final bid550 SEK
654
Final bid175 SEK
Spegel teak, 1950-1960 tal
656
Spegel teak, 1950-1960 tal
Spegel 1940-1950 tal
657
Spegel 1940-1950 tal
Final bid350 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-tal
660
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Final bid125 SEK
Pallar furu, 1 par
667
Pallar furu, 1 par
Final bid175 SEK
Sängbord teak, Carlström & co möbelfabrik, 1950-1960 tal
661
Final bid400 SEK
Syskrin 1950-tal
668
Syskrin 1950-tal
Final bid350 SEK
669
Final bid100 SEK
Byrå teak, 1950-1960 tal
670
Byrå teak, 1950-1960 tal
Final bid225 SEK
Sidobord furu
664
Sidobord furu
Final bid100 SEK
Stolar Tallåsen, teakfaner, 1 par
672
Final bid225 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
662
Kista allmoge, 1800-tal
Final bid150 SEK
676
Final bid300 SEK
Kubbstol furu, 1900-tal
663
Kubbstol furu, 1900-tal
Final bid650 SEK
Byrå sekelskiftet
679
Byrå sekelskiftet
Final bid300 SEK
Näfveqvarns bruk soffgavlar gjutjärn, 1 par
681
Final bid650 SEK
Blombänk 1900-tal
683
Blombänk 1900-tal
Final bid450 SEK
Kista 1700-1800 tal
684
Kista 1700-1800 tal
Final bid500 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
685
Stol allmoge, 1800-tal
Stolar 1 par, Delsbo Hälsingland, allmoge 1800-tal
686
Final bid350 SEK
Bord 1940-1950 tal
687
Bord 1940-1950 tal
Final bid350 SEK
Skolbänk 1900-tal
682
Skolbänk 1900-tal
Final bid175 SEK