462 Byrå rokoko-stil, 1900-tal

12597a_8dcef462af18524_med.jpeg
  • 12597a_8dcef462af18524_sm.jpeg
  • 12597b_8dcef462d0735f9_sm.jpeg
  • 12597c_8dcef462ebde94b_sm.jpeg
  • 12597d_8dcef46305e3823_sm.jpeg
  • 12597e_8dcef4631f928f3_sm.jpeg
  • 12597f_8dcef4634388abc_sm.jpeg
  • 12597g_8dcef46365fa67c_sm.jpeg
  • 12597h_8dcef46387d79e5_sm.jpeg
  • 12597i_8dcef463a23190a_sm.jpeg

2st lådor. Stenskiva. Beslag original. Nyckel finns.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 74 cm, B 80 cm, D 45 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK