- Furniture & MirrorsClear filters
Final bid450 SEK
Spegellampetter 1 par, 1900-tal
Final bid75 SEK
Spegel 1700-1800 tal
Final bid225 SEK
Bordsspegel 1900-talets första hälft
Lådspegel/pigtittare, 1900-talets första hälft
Final bid50 SEK
Spegel 1930-1940 tal
Final bid75 SEK
Spegel, modern i gammal stil
Final bid275 SEK
Sideboard "Royal" fanerad teak, 1960-tal
Final bid900 SEK
Spegelskänk 1920-1930 tal
Kronskåp allmoge, 1800-tal
Final bid1,700 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Final bid75 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Final bid200 SEK
Skåp ek, 1930-1940 tal
Skåp furu, 1900-tal
Final bid50 SEK
Möbelgrupp rokoko-stil, 3 delar
Final bid175 SEK
Stolar ek, 6 stycken
Final bid75 SEK
Bord 1900-tal
Final bid150 SEK
Byrå Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid250 SEK
Snurrfåtölj skinn, modern
Final bid500 SEK
Bockbord allmoge, 1800-tal
Final bid700 SEK
Snurrfåtölj skinn, modern
Final bid600 SEK
Piedestal 1900-tal
Bockbord allmoge, 1800-tal
Final bid600 SEK
Bockbord allmoge, 1800-tal
Final bid750 SEK
Bord Ovanåker Hälsingland, allmoge 1800-tal
Final bid500 SEK
Kista, 1700-1800 tal
Final bid50 SEK
Kista Järvsö, 1700-1800 tal
Final bid900 SEK
Skåp allmoge, 1700-tal
Final bid450 SEK
Pall 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Tavletthylla 1800-1900 tal
Final bid1,500 SEK
Final bid100 SEK
Stol s.k lekattstol, Knåda Ovanåker, Senbarock/rokoko, 1700-1800 tal
Final bid1,800 SEK
Nesto pall
Final bid175 SEK
Spegel 1900-tal
Final bid350 SEK
Stol/stege 1900-tal
Final bid200 SEK
Sidobord modernt
Marmorpiedestal 1900-tal
Final bid600 SEK
Stol s.k munkstol, 1900-tal
Final bid50 SEK
Final bid200 SEK
Stolar 1 par, 1800-1900 tal
Final bid150 SEK
Karmstol "E10" Nesto möbelfabrik
Final bid75 SEK
Sidobord rokoko-stil 1900-tal
Final bid75 SEK
Bord Jugend-stil, 1900-tal
Final bid50 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid350 SEK
Bord 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Fäbodvallspall 1800-1900 tal
Final bid350 SEK
Bänk 1800-1900 tal
Final bid250 SEK
Matgrupp Nyrenässans, omkring sekelskiftet
Final bid500 SEK