281 Hörnskåp 1900-tal

11699a_8dcd7e5e8547548_med.jpeg
  • 11699a_8dcd7e5e8547548_sm.jpeg
  • 11699b_8dcd7e5ea44cff9_sm.jpeg
  • 11699c_8dcd7e5ec185744_sm.jpeg
  • 11699d_8dcd7e5ee1ddadf_sm.jpeg
  • 11699e_8dcd7e5f0ce046e_sm.jpeg
  • 11699f_8dcd7e5f3e37c77_sm.jpeg
  • 11699g_8dcd7e5f63967d1_sm.jpeg
  • 11699h_8dcd7e5f7d72150_sm.jpeg
  • 11699i_8dcd7e5f9118c53_sm.jpeg
  • 11699j_8dcd7e5fa5c6de8_sm.jpeg
  • 11699k_8dcd7e5fbc81b5a_sm.jpeg

Bär datering 1941. Kurbitsmålat. Dörrar med bakomliggande hyllplan. Nycklar finns.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 200 cm, B 88 cm, D 55 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK