Lavoar-pottskåp 1900-talets första hälft
Final bid125 SEK
Lavoar 1900-talets första hälft
Final bid75 SEK
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Final bid50 SEK
Final bid125 SEK
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Final bid550 SEK
Stolar, 8 stycken, 1920-tal
Stolar, 8 stycken, 1920-tal
Final bid150 SEK
Fåtöljer 1 par, Emma-stil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Stolar 1 par, 1930-1940 tal
Stolar 1 par, 1930-1940 tal
Möbelgrupp rokoko-stil, 1900-tal
Final bid125 SEK
Orgelpall 1900-tal
Orgelpall 1900-tal
Final bid125 SEK
Karmstol 1900-tal
Karmstol 1900-tal
Final bid100 SEK
Matgrupp 1920-1930 tal
Matgrupp 1920-1930 tal
Final bid1,500 SEK
Stolar 4 stycken, nybarock, 1800-talets senare del
Final bid1,000 SEK
Biblioteksbord ek, barock-stil, 1800-1900 tal
Final bid2,200 SEK
Klädskåp Jugend-stil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Clubfåtöljer skinn, 1 par, OY BJ. Dahlqvist AB, Finland
Final bid1,600 SEK
Final bid650 SEK
Bokhyllesektioner teak/björk, 1950-1960 tal
Final bid150 SEK
Bord/skrivbord teak, 1950-1960 tal
81
Final bid500 SEK
Matgrupp "Axet" Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid600 SEK
Vitrinskåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid2,400 SEK
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Final bid400 SEK
Bruno Mathsson "Eva" fåtöljer, 1 par
Final bid6,600 SEK
Lavoar-pottskåp 1900-tal
Lavoar-pottskåp 1900-tal
Final bid75 SEK
Korgstol rotting
Korgstol rotting
Final bid225 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Final bid300 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Final bid100 SEK
Niels Gammelgaard IKEA "Järpen" stol, formgiven 1983
Final bid400 SEK
Telefonhylla 1960-tal
Telefonhylla 1960-tal
Final bid650 SEK
Yngve Ekström "Lamino" fåtöljer, 1 par
Final bid7,000 SEK
Spegel med trymå, 1900-tal
150
Spegel med trymå, 1900-tal
Final bid800 SEK
Spegel Gustafs "Eden"
Spegel Gustafs "Eden"
Final bid500 SEK
Spegel med belysning, 1970-1980 tal
Final bid75 SEK
Spegel s.k solspegel, 1900-talets senare del
Final bid300 SEK
Speglar 1 par, Gustaviansk stil, moderna
Final bid275 SEK
Spegel teak, 1960-tal
Spegel teak, 1960-tal
Final bid75 SEK
Soffbord IKEA, 1960-1970 tal
Soffbord IKEA, 1960-1970 tal
Final bid50 SEK
Hylla modern
Hylla modern
Spegel, modern i gammal stil
Spegel, modern i gammal stil
Final bid150 SEK
Karmstolar ek, 4 stycken, 1900-tal
Final bid1,500 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Final bid125 SEK
Karmstol 1900-tal
Karmstol 1900-tal
Final bid250 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Final bid2,800 SEK
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Final bid100 SEK
Spegel, modern i gammal stil
Spegel, modern i gammal stil
Final bid150 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Final bid75 SEK
Hylla modern
Hylla modern
Final bid75 SEK
Spegel Swedish Grace, 1930-tal
Final bid450 SEK