- Watches & ClocksClear filters
Armbandsklocka Longines 18k
Final bid5,200 SEK
Väggur s.k guldpendyl, 1900-tal
Final bid150 SEK
Väggur Junghans, 1900-talets första hälft
Final bid250 SEK
Väggur 1900-talets första hälft
Final bid125 SEK
Väggur s.k guldpendyl
Final bid125 SEK
Väggur + vägglampetter 1 par, 1900-tal
Final bid100 SEK
Bordsur Bulle Patent, omkring år 1900
Final bid1,500 SEK
Armbandsklocka Atlantic "världsmästaruret" Jet Super
Final bid500 SEK
Armbandsklocka Swatch Irony
Final bid175 SEK
Armbandsklockor, 2 stycken
Final bid125 SEK
Frackur Lagonda
Final bid100 SEK
Armbandsklockor, 3 stycken
Final bid750 SEK
Armbandsklockor, 7 stycken
Final bid125 SEK
Fickur, 3 stycken
Final bid200 SEK
Bordsur, Aktiebolaget Sparuret
Final bid50 SEK
537
Armbandsklocka Prologue
Final bid50 SEK
542
Mormorsur Facit
Final bid50 SEK
546
Armbandsklockor, 3 stycken
Final bid50 SEK
Fickur, 2 stycken + mormorsur silver
Final bid150 SEK
Final bid175 SEK
623
Herrgårdsur 1900-tal
Final bid125 SEK
665
Väggur
Final bid50 SEK
900
Barometer + klocka
Final bid400 SEK