Armbandsklocka, urtavla märkt SP
585
Final bid75 SEK
Kniv Helle Norway
586
Kniv Helle Norway
Final bid400 SEK
Badkar med lejontassar, modern
Final bid2,400 SEK
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Final bid300 SEK
Marschallhållare smide, 1 par
588
Marschallhållare smide, 1 par
Final bid350 SEK
Paul Hoff Kosta Boda "En trygg värld" figuriner glas, 9 stycken
589
Final bid550 SEK
Murano konstglas figurin, etikettmärkt
591
Final bid75 SEK
Urna brons, Kina, 1800-tal
592
Urna brons, Kina, 1800-tal
Final bid400 SEK
Blandare Moramega, Mora Armatur AB
Final bid250 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
593
Träkagge allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
Skäktkniv Erik Gustav Kring, Å Norrala Hälsingland 1975
594
Final bid350 SEK
Schackspel
595
Schackspel
Final bid150 SEK
Gefle tvättset, 5 delar, 1900-talets första hälft
596
Final bid275 SEK
Machete
597
Machete
Final bid75 SEK
Ljusstakar mässing 1 par, Barock-stil, 1800-1900 tal
Final bid500 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Träkagge allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
Figurin porslin "Hästar" 1900-tal
Final bid75 SEK
Piedestal porslin, Italien, 1900-tal
601
Final bid400 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Final bid175 SEK
Gallerimatta vävd
603
Gallerimatta vävd
Final bid400 SEK
Äkta matta
Äkta matta
Final bid600 SEK
Brödburk + korg, bemålade
590
Brödburk + korg, bemålade
Final bid225 SEK
Äkta matta
606
Äkta matta
Final bid75 SEK
Fritiof Strandberg olja på pannå, signerad 1948
607
Final bid50 SEK
Folke Uppgren olja på pannå, signerad
608
Final bid75 SEK
Kurt Ekman olja på duk, signerad
609
Sven-Erik Lund olja på duk, signerad -88
610
Final bid175 SEK
Hilding Mickelsson foto "Talltita" signerad
611
Final bid450 SEK
Tennfat 2 stycken, 1800-tal
612
Tennfat 2 stycken, 1800-tal
Final bid300 SEK
Korkgolv Wicanders 16 m2
613
Korkgolv Wicanders 16 m2
Final bid1,600 SEK
Badmintonracket Kawasaki Graphite three
615
Järvsöstakar, 1 par
Järvsöstakar, 1 par
Final bid650 SEK
Maja Fjärstad träsnitt "Blåsippor" signerad
618
Final bid700 SEK
Eva Zetterwall färglitografi, signerad
619
Final bid100 SEK
Pussel 3D "Game of Thrones"
621
Pussel 3D "Game of Thrones"
Final bid100 SEK
Fotoalbum + brevkortsalbum
614
Fotoalbum + brevkortsalbum
Final bid100 SEK
Pussel 3D "Big Ben"
622
Pussel 3D "Big Ben"
Final bid100 SEK
Leksaksbil Monster Truck, radiostyrd
623
Final bid275 SEK
Luftgevär Excellent
624
Luftgevär Excellent
Final bid1,100 SEK
Maja Fjärstad träsnitt "Vilda Blommor" signerad
617
Final bid750 SEK
Luftgevär, 2 stycken
625
Luftgevär, 2 stycken
Final bid1,400 SEK
Gafflar silver, 10 stycken
626
Gafflar silver, 10 stycken
Final bid1,300 SEK
Granatsmycken, 8 delar
627
Granatsmycken, 8 delar
Final bid1,700 SEK
Ringar, 8 stycken + örhängen, 1 par
628
Final bid100 SEK
Pelle Engström träsnitt original "Skogskoja i Hälsingland" signerad
630
Final bid100 SEK
Lim Johan tryck
631
Lim Johan tryck
Final bid400 SEK
Parti filmisar, 220 stycken
633
Parti filmisar, 220 stycken
Final bid125 SEK
Äkta matta Orient
605
Äkta matta Orient
Final bid1,100 SEK