Mårten Andersson färglitografi "De älskade i Moneglia" signerad
Final bid7,000 SEK
Karl Tirén olja på pannå, signerad 1921
Final bid1,000 SEK
Sven Rydén akvarell "Staden" signerad
Final bid550 SEK
Einar Vianden olja på duk "Sågverk" signerad -71
Final bid50 SEK
Fritiof Strandberg olja på duk, signerad 1954
Final bid400 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Prästkragarna" signerad
Final bid2,800 SEK
Ove Lennart Svedin olja på duk, signerad
Final bid200 SEK
Per Englund olja på duk, signerad
Final bid75 SEK
Harry Sahlin olja på pannå, signerad
Final bid50 SEK
Akvarell okänd konstnär, signerad Blomqvist -49
105
Final bid50 SEK
110
Final bid2,600 SEK
Olja på pannå, okänd konstnär
Olja på pannå, okänd konstnär
Final bid500 SEK
Sten Billberg teckning "Jädraås-Tallås järnväg Lok nr 2 'Korsån'"
Final bid300 SEK
Olja på duk signerad Marn
112
Olja på duk signerad Marn
Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad
Final bid4,400 SEK
Carl Brandt olja på duk, 1800-tal
Final bid1,500 SEK
Kari Lappi olja på board, signerad -92
Final bid100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Torget är samlingsplatsen i Moneglia" signerad
Final bid8,400 SEK
Parti fotoramar
Parti fotoramar
Final bid175 SEK
Parti fotoramar
Parti fotoramar
Final bid75 SEK
Tavla textil "Påfågel"
Tavla textil "Påfågel"
Final bid75 SEK
Tavla textil "Påfågel"
Tavla textil "Påfågel"
Final bid125 SEK
Canvastavla "Marilyn Monroe"
Canvastavla "Marilyn Monroe"
Final bid175 SEK
Olja på duk signerad K-E Mineur -75
Final bid50 SEK
Canvastavla "Ansikte"
Canvastavla "Ansikte"
Final bid125 SEK
Litografi provtryck, okänd konstnär, signerad
Träsnitt okänd konstnär, signerad
Final bid50 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Final bid350 SEK
Bernth Lauritzen olja på duk, signerad
Final bid75 SEK
Gustaf Sjöö olja på pannå, signerad
Final bid50 SEK
Nao figurin, porslin
Nao figurin, porslin
Final bid50 SEK
Figuriner porslin, 2 stycken
Figuriner porslin, 2 stycken
Olja på duk okänd konstnär, signerad
Final bid125 SEK
Tavla "Kungar"
Tavla "Kungar"
Final bid225 SEK
Anders Olsson tryck
Anders Olsson tryck
Final bid50 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Färd mot månen" signerad
Final bid6,600 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Frieriet" signerad
Final bid1,100 SEK
Lasse Åberg affisch "Enigma III 1983"
Final bid100 SEK
Final bid450 SEK
Olja på duk, signerad O. Lindberg
Final bid300 SEK
Figuriner Egyptiskt motiv, 2 stycken
Final bid150 SEK
Motorcykel plåt
Motorcykel plåt
Final bid275 SEK
Skulptur "golfspelare" Bronserad gjutmassa, okänd konstnär
Final bid550 SEK
Margareta Eriksson väggbonad "Fågelträdet" AB Borås Jacquard
Final bid75 SEK
Linnedukar för målning, 3 stycken
Final bid350 SEK
Olja på pannå, signerad B. Alfheim Ockelbo -74
Final bid75 SEK
Signe Stöffling olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Elsi Bourelius figurin, glaserad keramik
546
Final bid75 SEK