- Klockor & UrClear filters
Bordsur 1900-tal
Väggklocka Junghans Electora, 1940-1950 tal
Final bid350 SEK
Bordsur 1900-talets första hälft
Final bid50 SEK
404
Väggur 1900-tal
Final bid125 SEK
405
Väggur 1900-tal
Final bid225 SEK
527
Frimärksklocka no: 6
532
Parti armbandsklockor
Final bid300 SEK
585
Armbandsklocka, urtavla märkt SP
Final bid75 SEK
730
Fickur guld, 14k
Final bid2,600 SEK
739
Klockkedjor, 2 stycken
Final bid50 SEK
742
Fickur-nyckeldragare Illinois Watch Co.
Final bid75 SEK
735
Mormorsur silver, 2 stycken
Final bid100 SEK
746
Armbandsklockor, 3 stycken
Final bid100 SEK
732
Mormorsur silver
Final bid225 SEK
748
Fickur, 2 stycken
Final bid50 SEK
781
Parti diverse klockor
Final bid350 SEK
783
Reseur 1900-talets första hälft
Final bid50 SEK
779
Mormorsur silver
Final bid100 SEK
807
Väggur Westerstrand, 1930-1940 tal
Final bid50 SEK