546 Elsi Bourelius figurin, glaserad keramik

10041a_8dc91012b45e380_med.jpeg
  • 10041a_8dc91012b45e380_sm.jpeg
  • 10041b_8dc91012ca38a8b_sm.jpeg
  • 10041c_8dc91012e0d88d9_sm.jpeg
  • 10041d_8dc91012f833dd8_sm.jpeg
  • 10041e_8dc91013102f88b_sm.jpeg
  • 10041f_8dc910132ca4a68_sm.jpeg
  • 10041g_8dc91013466511a_sm.jpeg
  • 10041h_8dc910136fdeb1d_sm.jpeg

Signerad Elsi Marga.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 41 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK