- Furniture & MirrorsClear filters
Skåp Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid175 SEK
Sidobord 1900-tal
Final bid100 SEK
Sidobord 1930-1940 tal
Final bid100 SEK
Sidobord 1980-1990 tal
Final bid75 SEK
Spegeltrymå Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid50 SEK
Bord Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid75 SEK
Bord 1800-1900 tal
Final bid175 SEK
Bockbord furu, 1980-1990 tal
Final bid225 SEK
Möbelgrupp rotting
Final bid200 SEK
Spegeltrymå Gustaviansk stil, 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Spegeltrymå 1900-tal
Final bid175 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Final bid225 SEK
Soffa 1970-1980 tal
Stolar 1 par, Gustaviansk stil, 1900-tal
Stolar, 3 stycken, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid175 SEK
Pinnstolar, 3 stycken, 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
Stolar furu, 1 par, 1800-1900 tal
Final bid50 SEK
401
Göteborgsstolar 1 par, 1900-tal
Final bid50 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Final bid50 SEK
404
Pallar 1 par, IKEA "Råskog"
Final bid400 SEK
405
Fåtöljer 1 par, Stjernmöbler Herrljunga, 1970-1980 tal
Final bid75 SEK
406
Fåtöljer 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid250 SEK
Gungstol, 1900-talets första hälft
Final bid50 SEK
409
Kista allmoge, 1800-tal
Final bid250 SEK
410
Kista allmoge, 1700-tal
Final bid50 SEK
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Final bid100 SEK
Fåtöljer 2 stycken, 1930-1940 tal
Final bid900 SEK
412
Sidobord 1900-tal
Final bid50 SEK
414
Vagga 1800-1900 tal
Final bid550 SEK
408
Stol s.k munkstol
Final bid50 SEK
415
Juniorstol IKEA "Agam"
Final bid100 SEK
416
Barnstol 1950-1960 tal
Final bid50 SEK
418
Barnstol 1900-tal
Final bid50 SEK
423
Stolar 1 par, 1800-tal
Final bid50 SEK
417
Barnstol 1800-1900 tal
Final bid150 SEK
432
Gasolskåp
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Pall furu, 1900-tal
Final bid50 SEK
Final bid250 SEK
Tallrikshylla modern
Final bid50 SEK
Tallrikshylla betsad furu, modern
Final bid50 SEK
Tallrikshylla 1900-tal
Final bid50 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid125 SEK
Spegel 1930-1940 tal
Final bid400 SEK
Spegel modern
Spegel Empire-stil, 1900-tal
Final bid50 SEK