395 Soffa rokoko-stil, 1900-tal

9069a_8dc7578b85a7252_med.jpeg
  • 9069a_8dc7578b85a7252_sm.jpeg
  • 9069b_8dc7578ba9644f2_sm.jpeg
  • 9069c_8dc7578bc816a5f_sm.jpeg
  • 9069d_8dc7578bea82116_sm.jpeg
  • 9069e_8dc7578c0a59dae_sm.jpeg

Klädsel original.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage.
  • Dimensions:Sitthöjd 43 cm, L 140 cm, rygghöjd 90 cm, D 80 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK