Olle Wiklund träskulptur, signerad OW 95
Final bid100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "På Fäboden" provtryck, signerad
Final bid3,800 SEK
Diverse Afrikanska konstföremål, 7 delar
Final bid50 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Säl" signerad Lisa L Sweden
Final bid450 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Älg" signerad Lisa L Sweden
Final bid700 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Isbjörn" signerad Lisa L Sweden
Final bid650 SEK
Final bid175 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Gumma med ko" signerad
Final bid6,200 SEK
Görand Strandow akvarell, signerad 1996
Final bid125 SEK
DAO Spanien "Flicka med fågel"
Final bid100 SEK
Figuriner träsnidade, 3 stycken
Final bid750 SEK
Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad
Final bid5,200 SEK
Final bid1,500 SEK
Birgitta Liljebladh färglitografi, signerad -53
Final bid50 SEK
Elsie Tapper akvarell "Pensee" signerad EeT
Final bid300 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Torget i Castellabate" signerad
Final bid1,600 SEK
Gunnar Brusewitz färglitografi, signerad
Final bid175 SEK
Final bid50 SEK
Birger Ohlsson teckning/krita, signerad
Karta över Hudiksvall, skala 1:100 000
Final bid400 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1943
Final bid700 SEK
Harald Brandberg olja på duk, signerad
Erik Loo olja på duk, signerad
Bertil Widbrandt olja på duk "Skogsmotiv" signerad -54
Final bid225 SEK
Hugo Lindmark pasteller, 2 stycken, signerade 1957
342
Britt-Marie Jern olja på duk, signerad Jern-Axel -53
Final bid75 SEK
Hummel figurin
Hummel figurin
Final bid175 SEK
Picasso litografi, daterad 28.12.61
Final bid1,100 SEK
Lisa Larson figuriner, 3 stycken
433
Final bid900 SEK
Gunnar Borgström olja på pannå, signerad -46
Textiltavla broderi
Textiltavla broderi
Final bid50 SEK
Olja på duk okänd konstnär, signerad
Final bid50 SEK
Lennart Olsson Jutesömnad, signerad
Final bid75 SEK
Hälsingebonad, text & bild Paul Sahlin 1973
546
Final bid150 SEK
Curt Viberg olja på pappskiva, signerad
559
Final bid50 SEK
Carl Larsson tryck
560
Carl Larsson tryck
Final bid50 SEK
561
Final bid50 SEK
562
Final bid50 SEK
Sarah Spackman tryck "Stilleben"
567
Tryck "Stilleben"
568
Tryck "Stilleben"
Prins Eugen "Våren" reproduktion
569
Final bid450 SEK
Kenneth Olzon färglitografi "Skogh Sochn" signerad Ken 1997
570
Carl Larsson samlingsmapp, med 12 reproduktioner
566
Final bid125 SEK
Träfiguriner "Fåglar" 2 stycken
575
Final bid275 SEK
Bertil Vallien Kosta Boda "Brains" Anti-stress objekt
Final bid450 SEK
Figurin konstmaterial
585
Figurin konstmaterial
Modellbåt-segelbåt, trä
601
Modellbåt-segelbåt, trä
Final bid275 SEK
Tavla tenn 200/44, signerad HH
Final bid150 SEK