- Klockor & UrClear filters
Fickur-mormorsur silver
Final bid225 SEK
Fickur Doxa
Final bid150 SEK
Armbandsklocka Citizen Marinaut
Final bid150 SEK
Armbandsklocka Omega Seamaster
Final bid1,900 SEK
Golvur 1800-tal
Final bid75 SEK
Fickur-savonett Atlantic Precision
Final bid150 SEK
Väggur Kienzle, 1970-1980 tal
Final bid100 SEK
Junghans bordsur, 1900-tal
Final bid100 SEK
Väggur s.k Amerika-ur
Final bid50 SEK
538
Väggur 1900-talets första hälft
Final bid175 SEK
606
Armbandsklocka Casio Quartz
Final bid125 SEK
623
Bordsur med speldosa, D.R.G.M Deposé, 1900-tal
Final bid225 SEK
630
Bordsur Anders Lindner, Mjölby Intarsia, 1900-tal
Final bid175 SEK
646
Fickur 24-timmars, metall
645
Mormorsur silver, 1900-tal
Final bid225 SEK