53 Stolar 1 par, allmoge 1800-tal

8935a_8dc70f2cb7c3113_med.jpeg
  • 8935a_8dc70f2cb7c3113_sm.jpeg
  • 8935b_8dc70f2cd22d7c6_sm.jpeg
  • 8935c_8dc70f2ce989b61_sm.jpeg
  • 8935d_8dc70f2d02474f6_sm.jpeg
  • 8935e_8dc70f2d18a8341_sm.jpeg
  • 8935f_8dc70f2d2e73bcd_sm.jpeg
  • 8935g_8dc70f2d46486b2_sm.jpeg

Senare bemålade.

  • Condition:Slitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:Sitthöjd 46 cm, rygghöjd 84 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK