536 Arthur Percy Gefle "Vinranka" servisdelar, 22 delar

13488a_8dd032f49972215_med.jpeg
  • 13488a_8dd032f49972215_sm.jpeg
  • 13488b_8dd032f4b6b528f_sm.jpeg
  • 13488c_8dd032f4d31ce20_sm.jpeg
  • 13488d_8dd032f4ed21871_sm.jpeg
  • 13488e_8dd032f505e933b_sm.jpeg
  • 13488f_8dd032f51da6e86_sm.jpeg
  • 13488g_8dd032f531e0483_sm.jpeg

4st mattallrikar, Diameter 25 cm.

3st djupa tallrikar, Diameter 24.5 cm.

7st assietter, Diameter 19 cm.

3st fat.

1st karott.

1st terrin.

1st kanna.

1st sockerskål.

1st gräddkanna.

  • Skick:Bruksslitage. Nagg. Krackeleringar.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK