534 Gefle "Tyra" matservis, 62 delar

13486a_8dd032eeafe66dd_med.jpeg
  • 13486a_8dd032eeafe66dd_sm.jpeg
  • 13486b_8dd032eec405169_sm.jpeg
  • 13486c_8dd032eeda09015_sm.jpeg
  • 13486d_8dd032eeee1c58e_sm.jpeg
  • 13486e_8dd032ef036b610_sm.jpeg
  • 13486f_8dd032ef175138b_sm.jpeg
  • 13486g_8dd032ef2d1ffb7_sm.jpeg
  • 13486h_8dd032ef40b6032_sm.jpeg

18st djupa tallrikar, Diameter 23.5 cm.

14st mattallrikar, Diameter 23.5 cm.

19st assietter, Diameter 18 cm.

7st förrättstallrikar, Diameter 21 cm.

1st kanna.

2st fat.

1st karott.

  • Skick:Bruksslitage. Nagg kan förekomma.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK