- Möbler & SpeglarRensa filter
Skåp 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Pall 1900-tal
Slutpris50 SEK
Kontorsstol Lindqvist verkstäder
Slutpris275 SEK
Bord 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
Sideboard Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris4 600 SEK
Slutpris10 500 SEK
Fåtöljer club-modell, 1 par, 1980-1990 tal
Slutpris4 200 SEK
Kista 1700-1800 tal
Slutpris50 SEK
Stolar 1 par, allmoge 1700-1800 tal
Slutpris75 SEK
Slutpris11 000 SEK
Åke Rolfstadius bord, mosaik
Slutpris1 500 SEK
Spegel rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris275 SEK
Slutpris10 500 SEK
Byrå Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Kista 1800-tal
Slutpris50 SEK
Skåp 1700-1800 tal
Slutpris2 600 SEK
Slutpris10 500 SEK
Fäbodvallspall allmoge, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Miniatyrskåp 1920-1930 tal
Slutpris200 SEK
543
Spegel & tomte tenn, 1920-1930 tal + tändstickshållare tenn, 1930-1940 tal
Slutpris275 SEK
572
Pelarbord nyrokoko, 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
574
Sybord Karl-Johan stil
Slutpris450 SEK
575
Byrå 3 lådor, 1930-1940 tal
Slutpris500 SEK
576
Karmstol Karl-Johan, 1900-tal
Slutpris800 SEK
571
Spegel 1800-1900 tal
Slutpris400 SEK
580
Fåtölj Johanson Design, 1970-1980 tal
Slutpris100 SEK
584
Munkstol 1900-tal
Slutpris75 SEK
Sideboard teak, 1960-1970 tal
Slutpris1 200 SEK
585
Brickbord 1900-talets första hälft
Slutpris250 SEK
586
Bordsunderrede 1800-tal
Slutpris225 SEK
Bordsunderrede 1800-tal
Slutpris800 SEK
590
Slagbord 1800-1900 tal
Slutpris1 000 SEK
577
Byrå 2 lådor, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris450 SEK
591
Spegelbyrå 1920-1930 tal
Slutpris50 SEK
592
Sidobord 1900-talets första hälft
Slutpris150 SEK
573
Satsbord 3 delar, 1970-1980 tal
Slutpris200 SEK
593
Stolar konstrotting 1 par, moderna
Slutpris75 SEK
596
Skänk 1900-talets första hälft
Slutpris350 SEK
583
Stolar 4 stycken, Karl-Johan, 1800-talets mitt
Slutpris850 SEK
597
Piedestal 1930-1940 tal
Slutpris125 SEK
Bord 1800-1900 tal
Slutpris300 SEK
614
Byrå 5 lådor, 1900-talets första hälft
Slutpris125 SEK
612
Möbelgrupp Dux, 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
675
Piedestal rotting
Slutpris125 SEK
689
Hängskåp 1900-tal
Slutpris50 SEK
697
Piedestal rotting, 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
698
Tidningsställ rotting, 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK