534 Gefle "Tyra" matservis, 62 delar
18st djupa tallrikar, Diameter 23.5 cm.
14st mattallrikar, Diameter 23.5 cm.
19st assietter, Diameter 18 cm.
7st förrättstallrikar, Diameter 21 cm.
1st kanna.
2st fat.
1st karott.
- Skick:Bruksslitage. Nagg kan förekomma.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |