393 Åke Holm litografier, 6 stycken, signerade

13345a_8dd026a7410a52c_med.jpeg
  • 13345a_8dd026a7410a52c_sm.jpeg
  • 13345b_8dd026a75d5a314_sm.jpeg
  • 13345c_8dd026a77b95bbb_sm.jpeg
  • 13345d_8dd026a7960b5d1_sm.jpeg
  • 13345e_8dd026a7ad6e379_sm.jpeg
  • 13345f_8dd026a7c62f72c_sm.jpeg
  • 13345g_8dd026a7dddf560_sm.jpeg
  • 13345h_8dd026a7f75af31_sm.jpeg
  • 13345i_8dd026a81210777_sm.jpeg
  • 13345j_8dd026a82928a6a_sm.jpeg
  • 13345k_8dd026a83fa7fb3_sm.jpeg

Olika numreringar.

  • Skick:En ram skadad i hörn.
  • Storlek:Ramade 36x26 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK