819 Jerker Andersson färglitografier, 3 stycken, signerade

7644a_8dc4a6f10bb96aa_med.jpeg
  • 7644a_8dc4a6f10bb96aa_sm.jpeg
  • 7644b_8dc4a6f12d25f35_sm.jpeg
  • 7644c_8dc4a6f14f25c55_sm.jpeg
  • 7644d_8dc4a6f16c696c1_sm.jpeg
  • 7644e_8dc4a6f18f9ac61_sm.jpeg
  • 7644f_8dc4a6f1b34f1d9_sm.jpeg
  • 7644g_8dc4a6f1d9341dc_sm.jpeg
  • 7644h_8dc4a6f1f83addd_sm.jpeg
  • 7644i_8dc4a6f21a7ff18_sm.jpeg
  • 7644j_8dc4a6f23813938_sm.jpeg
  • 7644k_8dc4a6f24d61acc_sm.jpeg

Lösa blad. No: 30/225.

  • Storlek:46x33 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK