119 Rörstrand "Grön Anna" servisdelar, 6 delar

13653a_8dd055a5ba1846a_med.jpeg
  • 13653a_8dd055a5ba1846a_sm.jpeg
  • 13653b_8dd055a5d30f255_sm.jpeg
  • 13653c_8dd055a5e9018b3_sm.jpeg
  • 13653d_8dd055a5ffac76d_sm.jpeg
  • 13653e_8dd055a6197e32a_sm.jpeg
  • 13653f_8dd055a631c68c4_sm.jpeg
  • 13653g_8dd055a6492ddd8_sm.jpeg
  • 13653h_8dd055a65e4fd83_sm.jpeg
  • 13653i_8dd055a6757d756_sm.jpeg
  • 13653j_8dd055a68f570c6_sm.jpeg
  • 13653k_8dd055a6a4e1b7d_sm.jpeg
  • 13653l_8dd055a6b89cdf0_sm.jpeg
  • 13653m_8dd055a6cbe396e_sm.jpeg
  • 13653n_8dd055a6e0a5f76_sm.jpeg

2st djupa tallrikar, Diameter 20 cm.

1st kastrull. H 10 cm, Diameter 18 cm.

1st bringare.

2st karotter. L 24 cm, B 18 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Mindre nagg kastrull. Mindre spricka i djupa tallrikar.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK