414 Porslin Gustavsberg & Rörstrand, 14 delar

9909a_8dc8eb05983953f_med.jpeg
  • 9909a_8dc8eb05983953f_sm.jpeg
  • 9909b_8dc8eb05b631a26_sm.jpeg
  • 9909c_8dc8eb05d76dd7c_sm.jpeg
  • 9909d_8dc8eb05f306274_sm.jpeg
  • 9909e_8dc8eb060c9f02a_sm.jpeg
  • 9909f_8dc8eb0627c56a4_sm.jpeg

Gustavsberg "Wexiö" mattallrikar, 7 stycken. Diameter 26.5 cm.

Gustavsberg "Wexiö" assietter, 4 stycken. Diameter 18.5 cm.

Rörstrand "Singapore" djupa tallrikar, 2 stycken. Diameter 21 cm.

Gustavsberg "Fruit" tallrik, Diameter 26 cm.

  • Condition:Bruksslitage. Nagg förekommer.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK