493 Bo Fajans keramik fat + Nittsjö keramik ljusstakar, 1 par
Fat märkt B no: 3734. Diameter 31 cm.
Ljusstakar märkt WN/09h. H 6.5 cm, Diameter 8 cm.
- Condition:Bruksslitage. Stearinrester. Fat med mindre nagg i kant.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
Shipping Fee (from) | 219 SEK |