20 Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-talets mitt

6329a_8dc2c90a98720c9_med.jpeg
  • 6329a_8dc2c90a98720c9_sm.jpeg
  • 6329b_8dc2c90ab32c202_sm.jpeg
  • 6329c_8dc2c90ace55855_sm.jpeg
  • 6329d_8dc2c90aeca2ecc_sm.jpeg
  • 6329e_8dc2c90b0785281_sm.jpeg
  • 6329f_8dc2c90b1d4c7ef_sm.jpeg
  • 6329g_8dc2c90b3762b40_sm.jpeg
  • 6329h_8dc2c90b4d6113c_sm.jpeg
  • 6329i_8dc2c90b698d267_sm.jpeg
  • 6329j_8dc2c90b7ddf590_sm.jpeg
  • 6329k_8dc2c90b9133a4a_sm.jpeg
  • 6329l_8dc2c90ba5fca63_sm.jpeg
  • 6329m_8dc2c90bc458630_sm.jpeg
  • 6329n_8dc2c90be67a87f_sm.jpeg
  • 6329o_8dc2c90c0e6f8cb_sm.jpeg
  • 6329p_8dc2c90c29778e2_sm.jpeg
  • 6329q_8dc2c90c486c9e2_sm.jpeg
  • 6329r_8dc2c90c63f1192_sm.jpeg
  • 6329s_8dc2c90c7fe2381_sm.jpeg
  • 6329t_8dc2c90c951e7ac_sm.jpeg

Nederst målade fält. Rik dekor. Beslag mässing. Svängda former. Glasad dörr med bakomliggande glashylla samt klädd inredning. Nyckel finns, lås något svårstängt.

  • Condition:Bruksslitage. Vissa repor och fläckar.
  • Dimensions:H 150 cm, B 70 cm, D 38 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK