110 Spegel Swedish Grace, 1920-1930 tal + väggljusstakar Svenskt Tenn, 1 par
- Condition:Bruksslitage. Stearinrester. Skador i spegelglas.
- Dimensions:Spegel H 52 cm, B 20 cm. Ljusstakar Diameter 12 cm.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |