683 Sven Jonsson och Stig Lindberg Gustavsberg "Rätt mat hela dan" tallrikar, 6 stycken
Flintgods.
- Condition:Bruksslitage. En med nagg.
- Dimensions:Diameter 23 cm.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
Shipping Fee (from) | 219 SEK |