618 Connie Dellkrantz färglitografi, signerad

5806a_8dc184081ec787c_med.jpeg
  • 5806a_8dc184081ec787c_sm.jpeg
  • 5806b_8dc184083f41a14_sm.jpeg
  • 5806c_8dc184085d04151_sm.jpeg
  • 5806d_8dc18408761d73f_sm.jpeg
  • 5806e_8dc184088ba2dcc_sm.jpeg
  • 5806f_8dc184089f73c27_sm.jpeg
  • 5806g_8dc18408b7f01b3_sm.jpeg

No: 22/50.

  • Dimensions:Ramad 50x50 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)300 SEK