170 Skåp 1930-1940 tal

5358a_8dc11f47aca5e6c_med.jpeg
  • 5358a_8dc11f47aca5e6c_sm.jpeg
  • 5358b_8dc11f47d011cc7_sm.jpeg
  • 5358c_8dc11f47f277d09_sm.jpeg
  • 5358d_8dc11f480cff7c0_sm.jpeg
  • 5358e_8dc11f482303f9d_sm.jpeg
  • 5358f_8dc11f483b3a5f7_sm.jpeg
  • 5358g_8dc11f485d22442_sm.jpeg
  • 5358h_8dc11f4880b033e_sm.jpeg
  • 5358i_8dc11f489b30916_sm.jpeg
  • 5358j_8dc11f48bc0356b_sm.jpeg
  • 5358k_8dc11f48d6195bf_sm.jpeg

Delbart. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Mittdel 2 lådor. Nycklar finns.

  • Condition:Bruksslitage. Repor.
  • Dimensions:H 175 cm, B 115 cm, D 45 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK