163 Bokskåp 1900-talets första hälft

5351a_8dc11f2518caca2_med.jpeg
  • 5351a_8dc11f2518caca2_sm.jpeg
  • 5351b_8dc11f2539c7193_sm.jpeg
  • 5351c_8dc11f25557bce1_sm.jpeg
  • 5351d_8dc11f2575adae8_sm.jpeg
  • 5351e_8dc11f2596aa292_sm.jpeg
  • 5351f_8dc11f25ada13d5_sm.jpeg
  • 5351g_8dc11f25c725784_sm.jpeg
  • 5351h_8dc11f25e0e086f_sm.jpeg
  • 5351i_8dc11f25f9189da_sm.jpeg
  • 5351j_8dc11f2616a44bf_sm.jpeg
  • 5351k_8dc11f26302b07d_sm.jpeg
  • 5351l_8dc11f264f81358_sm.jpeg
  • 5351m_8dc11f266d42d10_sm.jpeg
  • 5351n_8dc11f268af55c1_sm.jpeg
  • 5351o_8dc11f26a4ae9ac_sm.jpeg
  • 5351p_8dc11f26ba3f998_sm.jpeg

Glasade dörrar, bakomliggande plats för hyllor. Nyckel finns, hyllplan saknas.

  • Condition:Mindre spricka i glas, högre dörrs övre kant. Bruksslitage, färgbortfall & sprickor.
  • Dimensions:H 225 cm, B 115 cm, D 50 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK