141 Anna-Lisa Thomson Uppsala Ekeby fat + Gabrielverken keramik skål
Fat märkt ALT 1089. H ca 6 cm, Diameter 20 cm.
Skål H 7 cm, L 20 cm.
- Condition:Bruksslitage. Fat med nagg undertill.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
Shipping Fee (from) | 219 SEK |