550 Kopparbalja 1800-1900 tal

13502a_8dd03bb0d775005_med.jpeg
  • 13502a_8dd03bb0d775005_sm.jpeg
  • 13502b_8dd03bb0f027001_sm.jpeg
  • 13502c_8dd03bb11de5ed6_sm.jpeg
  • 13502d_8dd03bb13a2c404_sm.jpeg
  • 13502e_8dd03bb1557ff26_sm.jpeg

  • Condition:Bruksslitage. Bucklor.
  • Dimensions:H 18 cm, L 50 cm, B 40 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)250 SEK