4 Slagbord 1800-tal

11877a_8dcd957dab21d9f_med.jpeg
  • 11877a_8dcd957dab21d9f_sm.jpeg
  • 11877b_8dcd957dc60ab8d_sm.jpeg
  • 11877c_8dcd957de2e3eef_sm.jpeg
  • 11877d_8dcd957e01f83c7_sm.jpeg
  • 11877e_8dcd957e27d7a35_sm.jpeg
  • 11877f_8dcd957e4a9f6a8_sm.jpeg
  • 11877g_8dcd957e634b063_sm.jpeg
  • 11877h_8dcd957e7aa8b47_sm.jpeg
  • 11877i_8dcd957e94474f7_sm.jpeg
  • 11877j_8dcd957eb081951_sm.jpeg
  • 11877k_8dcd957ed04f5cd_sm.jpeg

Dubbla grindar.

  • Condition:Bruksslitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:H 77 cm, total L 165 cm, B 120 cm, mitten B 30 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK