399 Skåp Jugend-stil, 1900-tal

11818a_8dcd8bded859c09_med.jpeg
  • 11818a_8dcd8bded859c09_sm.jpeg
  • 11818b_8dcd8bdef608f77_sm.jpeg
  • 11818c_8dcd8bdf1b8d3b9_sm.jpeg
  • 11818d_8dcd8bdf3938778_sm.jpeg
  • 11818e_8dcd8bdf62d9c6f_sm.jpeg
  • 11818f_8dcd8bdf7ee4de0_sm.jpeg
  • 11818g_8dcd8bdfa0707ab_sm.jpeg
  • 11818h_8dcd8bdfc0602a1_sm.jpeg
  • 11818i_8dcd8bdfdb8653d_sm.jpeg
  • 11818j_8dcd8bdff85e7d3_sm.jpeg
  • 11818k_8dcd8be01102306_sm.jpeg
  • 11818l_8dcd8be025ccb58_sm.jpeg
  • 11818m_8dcd8be03b3c4d3_sm.jpeg

Delbar.

Överdel 2st dörrar, blyinfattat glas. Bakomliggande hyllplan. Nedtill dörrpar med bakomliggande hyllplan. Nyckel finns.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 200 cm, B 133 cm, D 61 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK