49 Byrå 5 lådor, 1900-tal

11466a_8dcd635b8da4265_med.jpeg
  • 11466a_8dcd635b8da4265_sm.jpeg
  • 11466b_8dcd635baea1d6a_sm.jpeg
  • 11466c_8dcd635bc8809ff_sm.jpeg
  • 11466d_8dcd635bde028fc_sm.jpeg
  • 11466e_8dcd635bf7369b8_sm.jpeg

Senare borttagen färg. Senare beslag.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 120 cm, B 92 cm, D 49 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK