21 Orgelpall 1900-talets första hälft

11438a_8dcd63107d4a238_med.jpeg
  • 11438a_8dcd63107d4a238_sm.jpeg
  • 11438b_8dcd631093dd9ea_sm.jpeg
  • 11438c_8dcd6310ae45112_sm.jpeg
  • 11438d_8dcd6310c860686_sm.jpeg

Svarvade, kopplade ben.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:Reglerbar sitthöjd.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK