111 Gustavsberg "Eros" tallrikar, 6 stycken + Rörstrand "Grön Anna" assietter, 4 stycken
Eros, Diameter 19 cm.
Grön Anna, Diameter 18 cm.
- Condition:2st "Eros" med nagg. Övrigt bruksslitage.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
Shipping Fee (from) | 219 SEK |