- Gold, Silver & PewterClear filters
Stop silver, Barock-stil, GAB
Final bid5,200 SEK
109
Tennvas Svenskt tenn, 1930-tal
Final bid450 SEK
Silverskedar, 7 stycken
Final bid450 SEK
Tennljusstake
Final bid75 SEK
Ljusstakar silver 1 par, 1956
Final bid500 SEK
Silverskedar, 11 stycken
Final bid350 SEK
Armband silver
Final bid125 SEK
Parti diverse tenn
Final bid50 SEK
Parti diverse tenn
Final bid100 SEK
Kandelabrar tenn, 1 par, signerad Ollers 1936
Final bid350 SEK
Silverskedar, 11 stycken
Final bid450 SEK