634 Väggdekoration med belysning, 1900-tal

8486a_8dc637310716580_med.jpeg
  • 8486a_8dc637310716580_sm.jpeg
  • 8486b_8dc63731232e35d_sm.jpeg
  • 8486c_8dc637313f19491_sm.jpeg
  • 8486d_8dc637315b075d8_sm.jpeg
  • 8486e_8dc6373185ab5ae_sm.jpeg
  • 8486f_8dc63731a1e8a45_sm.jpeg
  • 8486g_8dc63731bdf05d2_sm.jpeg
  • 8486h_8dc63731d7c36cb_sm.jpeg
  • 8486i_8dc63731f34586d_sm.jpeg
  • 8486j_8dc637321261b87_sm.jpeg

Dekor av löv. Förgylld metall.

  • Condition:Fungerar vid inskrivning. Ej rengjord.
  • Dimensions:H 90 cm, B 140 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK