59 Taklampa majolika, 1800-tal

7910a_8dc59587c95a67e_med.jpeg
  • 7910a_8dc59587c95a67e_sm.jpeg
  • 7910b_8dc59587dfe0419_sm.jpeg
  • 7910c_8dc59587f5c7ddd_sm.jpeg
  • 7910d_8dc595880e64738_sm.jpeg
  • 7910e_8dc595882746f90_sm.jpeg
  • 7910f_8dc59588468448a_sm.jpeg
  • 7910g_8dc595886300ff7_sm.jpeg
  • 7910h_8dc595887c8a29d_sm.jpeg

Stomme förgylld järn. 6st ljushållare. Senare el. Höjd kan justeras. Saknar prismor.

  • Condition:Ej funktionstestad. Funktioner garanteras ej.
  • Dimensions:H 135 cm, Diameter 65 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK