519 Spånkoffert, 1900-talets första hälft

8371a_8dc6066bbf709d7_med.jpeg
  • 8371a_8dc6066bbf709d7_sm.jpeg
  • 8371b_8dc6066bdd509aa_sm.jpeg
  • 8371c_8dc6066bfe32374_sm.jpeg
  • 8371d_8dc6066c1b8637b_sm.jpeg
  • 8371e_8dc6066c3f83998_sm.jpeg
  • 8371f_8dc6066c5e6d49e_sm.jpeg
  • 8371g_8dc6066c7a89671_sm.jpeg
  • 8371h_8dc6066c95b7d9c_sm.jpeg
  • 8371i_8dc6066cb85ff3f_sm.jpeg
  • 8371j_8dc6066cd6477e7_sm.jpeg

Etikettmärkt Skillingaryd.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage.
  • Dimensions:H 55 cm, L 73 cm, D 48 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK