771 Innerdörr med karm, vit med 2 speglar, 7x20 högerhängd

8623a_8dc64572e77574e_med.jpeg
  • 8623a_8dc64572e77574e_sm.jpeg
  • 8623b_8dc64572ead58ac_sm.jpeg
  • 8623c_8dc64572f1bd6fb_sm.jpeg
  • 8623d_8dc64572f6593dc_sm.jpeg
  • 8623e_8dc64572fa4afd1_sm.jpeg

Lås finns. Ej nyckel, ej handtag.

  • Condition:Skador, repor, färgsläpp.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK